שירותי דיגיטל

כחברת מיתוג, אנחנו לא רק מנהלים את נוכחות המותג שלך ברשת אלא גם יודעים לעשות את זה נכון, בכפוף לאסטרטגיה המיתוגית ובהתאמה לזירות המפגש המקבילות
(תקשורת שיווקית, נקודות מכירה, חנויות מותג וכדו').

אנחנו מעצבים, בונים ומקדמים את הנוכחות של לקוחותינו גם בדיגיטל ופועלים בשיתופי פעולה עסקיים עם מומחים בתחומים שונים כדי לספק ללקוחותינו שירות מקיף.

לנו, בחטיבת המדיה הדיגיטלית במאש, המומחיות להציע את מגוון שירותי הפרסום והמדיה הדיגיטליים, על מנת לגרום לעסק שלך להצליח.

בחירת ערוצי הפרסום היא פועל יוצא של האסטרטגיה המותגית שיצרנו, בה אנו תופרים ללקוח את חבילת הפרסום המתאימה ביותר בשבילו.

פרסום ומדיה

פרסום באינטרנט וברשתות החברתיות הינו אחת משלושת החוליות המרכזיות בכלים הדיגיטליים שאנו במאש מציעים ללקוחותינו, ככלים אינטגרליים בביצוע וניטור האסטרטגיה המיתוגית.

לנו במאש המומחיות והניסיון למקסום הרווחים בקמפיינים הפרסומיים, אשר יביאו את אחוזי ההמרה הטובים ביותר בשבילך.

על ידי כלים כגון פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, PPC, ויכולות Remarketing מתקדמות, בשיתוף כלי המחקר שלנו, ביכולתנו להבטיח ללקוחותינו בארץ ובחו"ל פתרון מפתח אשר יבטיח תוצאות מקסימליות בתחום הפרסום באינטרנט.

קידום

החוליה השניה והחשובה לא פחות לעסק שלך הינה קידום.

כולם יגידו לכם שהעולם משתנה(!). קידום אתרים אינו מה שהיה פעם, כל בית עסק חייב דף פייסבוק, ומי שלא מצלם את ארוחת הבוקר שלו באינסטגרם, לא קיים.

חלק מהמנטרות נכונות, חלקן פחות. אך האם לכל אחד היכולות להפוך תחום זה לכלי להבאת הצלחת העסק שלך? האם מאחורי פעילויות השיווק והקידום השונות קיימת אסטרטגיה מיתוגית נרחבת- הוליסטית?

קידום ממומן בגוגל, ברשתות החברתיות השונות (בין אם פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם…), קידום תוכן שיווקי, קידום אורגני ועוד- לנו במאש היכולות להפוך כלים אלו להצלחה.

ניהול ואופטימיזציה

ניהול וניטור הקמפיינים, התעבורה ואף המתחרים שלכם, הכול –תוך הסקת מסקנות וביצוען בשטח באופן דינאמי, הם מרכיבי החוליה השלישית להצלחת העסק שלכם באינטרנט.

ביכולתנו לנטר כל קמפיין פרסומי שאנחנו מפיקים לכם, ברמה מידית ומדויקת. נתונים כגון אחוז ההמרה לקמפיין, החזר ההשקעה ניתנים לזיהוי מידי ומאפשרים שינוי בהתאם.

רק כך תוכלו למקסם רווחים תוך שאתם יודעים האם הקמפיין נכון ומביא את התוצאות הטובות ביותר והכל בהתאם לאסטרטגיה המותגית שנבנה.

 

צרו קשר

רוצים לשמוע עוד על תהליכי המיתוג, הדיגיטל או העיצוב והגרפיקה שלנו?
השאירו פרטים, התקשרו או שלחו מייל ונחזור אליכם בהקדם.